Bmw 530 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Tet 22:03
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:55 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

BMW 530 DIZEL AUTOMATIK RKS 7 MUJ

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

BMW 530 Rks 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:42 ,

BMW 320D - 2.0 DIZELL 163 PS - NAVI - VITI 2007 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

BMW 120D - 2.0 DIZELL - VITI 2006 - 8 MUAJ RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

Mercedes Benz E Class 290 TD Avantgarde Automatik

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim