Bmw 530 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 530 2005,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 530 2005 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:14 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Qer 11:39 ,

BMW 530 DIZEL 2005 RKS 7 MUJ

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 14:13 ,

Golf 5 1.9 TDI 2004

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 09:55 ,

- Bmw 530 - Diesel 3.0 - Rks 1 Vit - Viti Prodhimit 2005 -

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:25 ,

Bmw 530 D

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:33 ,

Bmw 530 diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 08:29 ,

OPEL CORSA

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 ,

OPEL CORSA 1.0

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 23:39 ,

BMW530D

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 20:06 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:07 ,

Bmw e60 530

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 10:27 ,

Caddy 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 18:25 ,

Bmw 730

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:24 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 00:16 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 2005/RKS

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:40 ,

Peugeot 301 - 2018 - 7000km

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 18:46 ,

Shes bmw 2005 530 ose ndrroj me kombi kamion

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 12:28 ,

BMW 530

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:58 ,

BMW 530 M 3.0 Dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 17:30 ,

Shitet BMW 530 D viti 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 12:18 ,

BMW 530

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:33 ,

U shit bishaa

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:38 ,

Shes bmw 530 edhe mercedes cdi270

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 18:06 ,

Kia Sorento 2.5 diesel Automatik Bej Ndrrim

4 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 00:05 ,

Vw Jetta 2.0 TDI 2005 RKS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 20:22 ,

Bmw 530

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 530 2005 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione