Bmw 530d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:38 ,

BMW 120D - 2.0 DIZELL - VITI 2007 - FULL OPSIONE -

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Bmw 530d AUTOMATIK 2002 facelift full opcione me liber servi

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

Bmw 530d AUTOMATIK M-pacet look POWER

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:29 ,

BMW E60 530d AUTOMATIK/TIPTRONIK FULL EXTRA

8 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

BMW E60 530d AUTOMATIK/TIPTRONIK FULL EXTRA

8 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me vetur

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:12 ,

bmw e39 530d

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:09 ,

BMW 530 facelift

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me Vetur

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:37 ,

Bmw 530d

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:15 ,

Bmw 530d 2017 luxury line.

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:12 ,

Bmw 530d automatik klimateonik

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:41 ,

Shes BMW 530d M-PAKET, FACELIFT, FULL EKSTRA

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim