Bmw e30 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:36 ,

Auto Servis/Pjes FERIZI BMW

111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:36 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:17 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:14 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:06 ,

Bmw e30

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:48 ,

��bmw e30 kock��

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 19:59 ,

BMW E30 Cabriolet

10 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 14:28 ,

Shitet BMW E30 Cabrio

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 21:38 ,

Bmw E30 325i

5 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 13:03 ,

Ntp meti punojm edhe me konpenzim

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:02 ,

Rrethoja gilindera nga betoni bejm ndrrim me vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 13:01 ,

Ntp meti rrrethoja gilindera punojm me ndrrime

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 10:03 ,

Bmw E30 318

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 13:15 ,

Bmw e30 323I 1984

4 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 02:12 ,

Kerkoj bmw e30 urgjent 318 , 324 , 325 qfare do

700 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 11:38 ,

Bmw e30 320i 1984

5 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 12:33 ,

BMW 318i

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Korr 20:42 ,

BMW E30 1.8 benzin

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999


Në fillim