Bmw kock | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 109
Dje 21:31 ,

Bmw e30 kock

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 08:21 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 08:26 ,

BMW e30

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:48 ,

Bmw e30 kock

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 18:11 ,

Shes BMW E30 1.8b boj ndrrim

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 11:16 ,

BLEJ BMW kock. 320. 325. 330.

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Nën 12:06 ,

Bmw kock 1100

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 12:17 ,

SHITET BMW 2.4 TURBO DIESEL ABS HYDRAULIK

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 03:33 ,

golf 2

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
27 Korr 09:14 ,

u shittt

920 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 22:32 ,

U Shit Flm MerrJep

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 08:24 ,

Golf 1 Automatik 1.6B 1981 Old Timer

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:14 ,

Golf 1 Automatik 1.6B 1981 Old Timer

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 12:40 ,

Shiten Fellnet R16 Me Guma T Veres 4Vrima-

130 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 01:09 ,

Bmw kock 1.8

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 16:45 ,

Shiten pjes per bmw

111 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 12:57 ,

motorr i bmw 325 kock 2.4 dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 00:10 ,

shitet bmw 325 kock

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 16:33 ,

Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Jan 21:13 ,

bmw 325 kock

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 08:02 ,

BMW E30 KS

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Jan 23:53 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Në fillim