Bmw m | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 19:00
Linku:
,

BMW F10 520d individual M sport

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:28 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 Shitorja ,

BMW X6 3.5 D M Packet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Shitorja ,

BMW X6 3.5 D M Packet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 ,

Bmw 750 Ld xDrive M-Pacet 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:14 ,

BMW 530D M_PACET KM 105000 VITI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:06 ,

BMW GT 535d 3.0 DIZELL RKS 2011

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK ABS ESP RKS 2006

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:50 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik Diesel RKS

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 ,

Bmw X1 2.0 Dizel Automatik Rks 1 Vit Bej Ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:09 ,

BMW GT 535D 3.0 DIESEL AUTOMATIK 2011 RKS

12 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:55 ,

MEREDES E220CDI EVO 2007

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:54 ,

TAURAN 1.9TDI DSG 2004 10 MUJ RKS

5 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:54 ,

CITROEN BERLINGO 2.0HDI 2004 RKS

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:22 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:22 ,

ofertë e çmendur për biznesin tënd, shikoje...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:21 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË UEBFAQE INTERNETI = 150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:39 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FULL OPCIONE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

BMW X1 2.0D Xdrive 190ps 2016 Sport-Line nga CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

BMW GT 535 XDriver

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 ,

bmw 330d

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

BMW X1 25d X-drive / M-Paket - Facelift / ME DOGAN

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

Mercedes-Benz 200 D

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:17 ,

BMW 318 2.0 Dizell Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

BMW X5 3.0d xdrive 2015 M PAKET “ pa dogan”

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • BMW m5 në kategorinë Vetura
  • bmw m3 në kategorinë Vetura
  • bmw m3 në kategorinë All Category
  • Bmw m5 në kategorinë All Category
  • bmw m në kategorinë Vetura
  • BMW M5 në kategorinë Vetura
  • bmw m3 në kategorinë Vetura
  • Bmw m5 në kategorinë Vetura
  • BMW M3 në kategorinë Vetura
  • Bmw m3 në kategorinë Makina

Në fillim