Bmw x3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:07
Linku:
Shitorja ,

BMW X3 30D X-drive M-Sport

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:59
Linku:
,

•●• TOURAN, 1.9, 2004, KLIM AC, 7 ULSE, TEMPOMAT.

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:52 ,

BMW X3 2007*FACELIFT* 3.0D *X-Drive* PANORAMA+NAVI

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim