Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw x5 7 vet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5 7 vet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x5 7 vet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:05 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 08:54 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 GTD Automatik Dsg 184ps 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:36 Vetura , Besianë

Shitet mercedes E class 2.2 facelift

16 499 EUR

18 Sht 09:59 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler puppys

12 Qer 12:44 Telefona celular , Fushë Kosovë

SAMSUNG GALAXY J4+

80 EUR

19 Nën 16:28 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E220 Avantgarde 100.000km I sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 14:50 Vetura , Prishtinë

Kositese e barit me benzin- 4T FRANCEZE

105 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 19:51 Vetura , Prishtinë

renault laguna urgjent.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 16:29 Vetura , Prishtinë

Shes passat 2.0 tdi 2014 Dsg

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 12:17 Vetura , Prizren

Golf 7 Full Option

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Tet 18:44 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 21:03 Vetura , Prishtinë

BMW e39 530D 2002

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 01:07 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT 200€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Mar 15:19 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 23:57 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C250 AVANTGARDE U shit flm merrjep

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:40 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 (250 CDI) Sapo doganuar

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 13:43 Shitorja Vetura , Prizren

Audi Q7 + A6 (3.0 tdi)+ Opel Insignia 2.0

35 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:03 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 407 DIESEL - FULL EXTRA

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 10:49 Vetura , Prishtinë

Peugeot 407 1.6 HDI 109ps - CMIM SPECIAL

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 12:05 Vetura , Lipjan

BMW 318d 2.0

14 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 14:41 Vetura , Prishtinë

216 Cabrio JAPAN motor

1 950 EUR

07 Dhj 21:17 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet me rrym

550 EUR

20 Korr 12:05 Vetura , Gjilan

Bmw mx5 7 ulese

25 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Korr 00:01 Vetura , Gjakovë

VW Passat 3C -05 CH

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 14:01 Të tjera , Prizren

Led strip

35 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 7 vet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione