Bora | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:59 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:47 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kërkime të ngjashme

Bora bora bora Bora Bora Bora Bora Bora bora Bora

Në fillim