Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Brenda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Brenda,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Brenda Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 21:10
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Pejë

9.5 ari afër Rrethit në Vitomiricë

55 000 EUR

17 Mar 10:42
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet super Banesa në Bregun e Diellit

Numri i dhomave: 3
Dje 22:04
Linku:
Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA EKSKLUSIVE NE BREGUN E DIELLIT

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 06:39 Banesa , Fushë Kosovë

MJALTË PËR PROBLEME NË LUKTH

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:39 Banesa , Fushë Kosovë

MJALTË PËR PROBLEME NË LUKTH

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:39 Banesa , Fushë Kosovë

Si të ulim SHEQERIN pa ilaqe?

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:39 Banesa , Fushë Kosovë

Si të ulim SHEQERIN pa ilaqe?

Numri i dhomave: 3,5
Sot 06:35 Vetura , Prizren

Cla220 cdi super gjendje okazion 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:07 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:06 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI RKS 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 me qira në Lagjen e Artë

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 05:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 në shitje Lagjen e Artë

560 000 EUR

Sot 04:43 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:39 Banesa , Ferizaj

Banesë 3 dhomëshe në shitje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 04:39 Banesa , Ferizaj

Banesë 2 dhomëshe

Numri i dhomave: 2
Sot 04:38 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje 4+1 Priam Village

Numri i dhomave: 4
Sot 04:18 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 1.5 Dizell 2009

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira në Matiçan

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 02:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI 170PS STRONIC S-LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 Vetura , Gjilan

Shes Audi A6 3.0TDI Quattro

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 automatik

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira 200 euro rr Nena Tereze

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 02:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia VRS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:04 Banesa , Prizren

Banese Fat Group 4

1 150 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 02:04 Vetura , Drenas

VW POLO 1.6 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM VITI 12.2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Brenda | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione