C2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 11:06 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

citroen c2 pikap me dogan

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:08 ,

Mercedes G Class

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Shitet-Banesa-Luksoze-72m2-Kati4-Komplet-eMobilua-

41 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:40 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:40 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:39 ,

Bmw5 dizell3.0automatik tiptronik fullBlackEdition

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

Urgjent-Shes-Veturen-Reno-Clio-1.2-Benzin-RKS-Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë All Category
  • C200 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • c2 në kategorinë Vetura
  • C200 në kategorinë Vetura
  • C2 në kategorinë Vetura

Në fillim