Caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:28 Shitorja ,

VW CADDY 1.6 TDI MANUAL 2015 ME KLIME

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:27 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 ,

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:26 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:26 ,

VW CADDY 1.9 TDI MAXI PA DOGAN ME KLIM - 09

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë All Category
  • caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Makina
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Makina
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • caddy në kategorinë Vetura
  • caddy në kategorinë Vetura

Në fillim