Cadi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cadi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cadi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 16:59 ,

shitet cady dsg klim

5 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:05 ,

shitet wv cadi 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:52 ,

Shes VW Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 09:45 ,

Cadi

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 10:56 ,

VW Caddy

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:10 ,

Cadi

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 19:42 ,

U SHITT

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 16:42 ,

Shitje

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 20:37 ,

Golf 2 1.9 tdi me klim

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:12 ,

Caddy 1.9 TDI 5 ulse

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 20:15 ,

VW CADDDY LIFE 1.9 TDI

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:14 ,

U SHITT

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 17:57 ,

Shiti

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 14:16 ,

VW Caddy 1.9 dizel 1998

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 17:00 ,

pika cadi 1.9 sdi regjistrim i skaduar

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 16:06 ,

U SHITT

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 12:30 ,

Cadi

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 11:45 ,

Vw cadi

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 20:29 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 20:08 ,

Shiten citroen edhe cadi kadi

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 15:30 ,

Mercedes E220 cadi viti 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 12:14 ,

Cadi

150 EUR

Viti: 2008
22 Qer 08:15 ,

shes Cadi Automatik DSG, pa dogan

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:53 ,

Vw cadi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 02:27 ,

cadi life 5 ulse

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 16:40 ,

Makina

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 20:43 ,

Cadi shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:44 ,

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Nën 22:17 ,

Vw Caddy

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 15:21 ,

Shitet Cadi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:43 ,

shes cadi

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 20:45 ,

VW Caddy dizel

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:50 ,

Kedi 1.9 tdi 2006 me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 15:01 ,

shes pikap cadi 1.4 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 09:48 ,

Cadi regjistrimi i dyt ne rks

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 21:20 ,

Wv caddy

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 04:19 ,

shitet motorr

280 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 21:51 ,

caddy me ulse tdi 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 21:28 ,

Vw cadi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 22:16 ,

Shitet Cadi

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 17:16 ,

Wv cadi diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cadi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

cadi Cadillac Cadillac cadillac Cadi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione