Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ceddy 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 44

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ceddy 2005 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ceddy 2005 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:20 Vetura , Besianë

CEDDY 1.9 TDI RKS VP 2005 ME KLIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,klim dogan te paguar

3 499 EUR

06 Mar 12:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,KLIM dogan tpagume

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 10:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi klim rks 12 muaj

3 750 EUR

12 Shk 17:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM DOGAN TPAGUME

3 650 EUR

12 Shk 10:05 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim dhe me dogan te paguar

3 599 EUR

12 Dhj 17:57 Vetura , Vushtrri

Ceddy 1.9 tdi

34 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 10:19 Vetura , Prishtinë

Vw Ceddy

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 18:32 Vetura , Prishtinë

Pikap Ceddy 2.0 sdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Caddy me klim dhe me dogan te paguar 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:02 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ME KLIM DIZEL ME DOGAN TE PAGUAR

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 13:21 Vetura , Mitrovicë

Shiten Ceddy 2007 edhe 2005 me Dogan

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 18:21 Vetura , Ferizaj

Pikap cedi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 15:25 Vetura , Prishtinë

Shes pikap ceddy 2,0 sdi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 09:06 Vetura , Prishtinë

Shes PIKAP CEDDY 1.9 DIZELL SDI RKS 044644030

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 13:38 Vetura , Ferizaj

Pikap ceddy

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 21:34 Vetura , Drenas

shes ceddy ne gjendje te rregull

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:52 Vetura , Therandë

ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 19:55 Vetura , Pejë

Pikap 2005 ceddy

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 21:59 Vetura , Vushtrri

shes pikap ceddy 1.9 TDI viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 16:36 Vetura , Mitrovicë

Caddy 2.0 sdi pa dogan e sapo ardhur��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:46 Vetura , Lipjan

CEDDY 2.0 SDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 12:08 Vetura , Ferizaj

caddy

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:07 Vetura , Ferizaj

shitet caddy

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 19:26 Vetura , Prishtinë

Ceddy 1.9 TDI

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 12:40 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 dizell 2005 regjistrim 8 muj

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 08:07 Vetura , Besianë

Ceddy 1.9 Tdi me dogan paguar 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:30 Vetura , Malishevë

Ceddy 2.0dizell ne gjendje perfekte 10muj rks 2005

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 15:44 Vetura , Prishtinë

Shiteti WV Caddy

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 09:22 Vetura , Vushtrri

Shitet Pikap Caddy i sa po doganuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:27 Vetura , Vushtrri

Jam interesum per Ceddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 19:29 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj pikap ceddy dizel viti 2005 rks

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 22:11 Vetura , Prishtinë

Shes Ceddy 2005

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 21:01 Vetura , Prishtinë

She's vw ceddy 2.0 sdi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 13:40 Vetura , Lipjan

Shes vw ceddy 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 00:39 Vetura , Prishtinë

Kerkoj me mar ceddy 2005 apo edhe mat ri me kompen

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 16:59 Vetura , Prishtinë

Ceddy 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 17:35 Vetura , Prishtinë

ceddy 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 03:28 Vetura , Mitrovicë

Veddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 22:22 Vetura , Drenas

Ceddy

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 22:12 Vetura , Mitrovicë

Ceddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 18:10 Vetura , Lipjan

Shes pikapin vw ceddy

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ceddy 2005 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione