Cedy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:16 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

CADDY 1.9 SDI RKS

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:18 ,

VW CEDI PIKAP MODEL 6

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:51 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 70 Pa Dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:17 ,

Pikap Citroen Nemo 2009 I doganuar ��������

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 12:57 ,

VW Caddy dizel

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 11:40 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 08:21 ,

Citroen Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 19:34 ,

Shitet Ndërrohet regjistrim deri në Qershor

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 16:36 ,

Shitet Fordi regjistrim deri në Qershor 2021

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:12 ,

Shitet Fordi ose ndërrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:04 ,

cedy

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 08:18 ,

Shes-Ndërroj Ford 2.0 TDci

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 08:10 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI I TKUQE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:53 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 07:53 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:53 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 MOTORR JAPAN

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:42 ,

CADDY 1.9 SDI 11 MUJ REGJISTRIM 1999

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 00:39 ,

vw Kombi t4 3400€ Cedy ndrrim opel combo me use

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:06 ,

Shitet ford mondeo TDDI DIZELL bej ndrim me pikap

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 15:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:44 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 19:56 ,

Caddy 2012 me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 12:50 ,

Cedy 1.9 sdi me frigo

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:02 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:29 ,

CEDY

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 21:05 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 23:41 ,

golf 2

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 09:04 ,

VW CEDY

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:53 ,

SHES VW CEDY 1.9 DIZELL RKS 1 VIT

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 22:31 ,

Shitet ose ndrrohet me ww karavan

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Korr 08:03 ,

Cedy

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 16:07 ,

Shitet pikapi 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 22:55 ,

Shitet cedy

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

  • cedy në kategorinë Vetura
  • Cedy në kategorinë All Category
  • Cedy në kategorinë Vetura
  • Cedy në kategorinë Vetura
  • cedy në kategorinë Makina
  • Cedy në kategorinë Makina
  • cedy në kategorinë Vetura
  • Cedyy në kategorinë Vetura
  • Cedy në kategorinë Vetura
  • cedy në kategorinë Vetura

Në fillim