Cerkullar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Sht 18:21 ,

Kultivator

1 650 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim