Choper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

20 Sht 18:15 ,

Mini Choper 49cc

450 EUR

18 Sht 12:45 ,

Choper

750 EUR Price Reduced

Viti: 1996
15 Sht 15:58 ,

Choper 150 cc

550 EUR

Viti: 2008
11 Sht 13:39 ,

Choper 150 cc

600 EUR

Viti: 2008
07 Sht 11:39 ,

Choper

290 EUR Price Reduced

Viti: 2010
01 Sht 18:30 ,

Choper

600 EUR

Viti: 2008
26 Gush 09:05 ,

Choper

Viti: 2008
18 Gush 12:10 ,

Choper

650 EUR

Viti: 2008
12 Gush 16:43 ,

Choper 150 cc

700 EUR

Viti: 2008
27 Qer 19:15 ,

Mondial 150cc

400 EUR

Viti: 2008
08 Pri 13:19 ,

Shitet ose ndrrim me motorr

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 21:55 ,

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 12:01 ,

Choper 650cc

3 500 EUR

Viti: 2010

  • choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Choper në kategorinë All Category
  • Choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Choper në kategorinë Telefona celular
  • Choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • CHOPER në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Choper në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim