Cimere | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 18:08 ,

kerkojm dy cimere

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
17 Jan 17:41 ,

kerkojm 3 cimere

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
14 Jan 10:41 ,

Cimere

09 Jan 10:26 Agjent për shitje të pronës ,

Kërkohen 2 cimere te Qafa

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Jan 05:10 ,

Banes me qera per femra perball santes

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Dhj 19:31 ,

banes

20 Dhj 23:09 ,

Kerkojm Cimere

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim