Citroen berlingo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen berlingo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen berlingo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:32 ,

SHITET CITROEN BERLINGO PICKUP 1850€

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:37 ,

Citroen Berlingo Maxxi 1.6HDI Pa dogan Me Klim

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:27 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:12 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:29 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

Histora e veturës

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 09:35 ,

Citoren Berlingo 1.6dizell Viti 2017

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 23:11 ,

Shitet pikapi citroen ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 ,

Pikap Citroen Berlingo

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 19:27 ,

Citroen berlingo Shes per pjes

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 21:17 ,

SHES CITROEN berlingo

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 13:33 ,

Autosallon “BeliMaks” Ferizaj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 17:25 ,

Shitet Citroën Berlingo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:43 ,

Shitet pikap citroen berlingo 1,6

Histora e veturës

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 20:04 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 20:03 ,

SHITET CITROEN BERLINGO 1.6

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 15:53 ,

Citroen berlingo

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 01:35 ,

Shitet urgjend Citroēn berlingo

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 19:45 ,

Citroen berlingo vp2007 rks03.08.2021. Ndrrim me kerr

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 16:58 ,

Citroen Berlingo

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 12:08 ,

Citroen Berlingo 1.6HDi

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 00:14 ,

Pikap

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen berlingo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione