Cross | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:37 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:09 ,

Touran Cross 2.0 TDI DSG

6 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Polo Cross 1.6 tdi 77kw me dogan e Zvicerres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:05 ,

cross

700 EUR

Viti: 1989
Dje 17:50 ,

KTM 350 SX-F

3 999 EUR

Viti: 2012
Dje 13:09 ,

Mercedes-Benz Ml320 cdi 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 ,

Nissan Juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:08 ,

Hyundai i30 1.6b 2010

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:08 ,

Mitsubishi Outlander 2.0 tdi 2007 7 ulese RKS 4X4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Në fillim