Dacia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

28 Sht 23:59
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 13:06
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 15:49
Linku:
,

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 03:55 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:54 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim