Dele me kingja | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Gush 11:20 ,

Lop

1 EUR

14 Qer 18:19 ,

Dele romanovo

450 EUR

11 Qer 22:29 ,

Dele

180 EURNë fillim