Dera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:16 ,

Banesa 60m2 me qira ne Dardani

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:59 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
Sot 12:37 ,

SHITET BANESA FUSH KOSOV 82 m2 KATI 5

530 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:35 ,

Shtepi ne Gjilan

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 07:47 ,

Shitet Golf 6

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:18 ,

Shitet banesa prej 70m2 ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sot 01:10 ,

Vw. T5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 00:23 ,

Shiten urgjent pjese per Opel Astra G 2.0DTI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 19:05 ,

Shtepi ne Fushe Kosove

109 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Gush 17:21 ,

DYER PER GARAZH

430 EUR

08 Gush 07:48 ,

HOME VIP SHETË URGJENT BANESEN 100m2 super qmim

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Gush 17:09 ,

SHES BANESEN E TREGTISË 60M2 NETO ME FLETË POSEDUE

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
05 Gush 21:53 ,

SHTEPIA NE SHTIJE

129 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Në fillim