Dhit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 18:53 ,

Dhi

1 EUR

Sot 08:28 ,

Dhi

1 EUR

11 Gush 12:57 ,

Shes dhit

50 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 12:43 ,

Dhit 180 kok

95 EUR

24 Korr 11:37 ,

Gjakove

150 EUR

23 Korr 18:43 ,

Gjakove

450 EUR

15 Korr 11:54 ,

Dhi

130 EUR

13 Korr 10:23 ,

Shes dhit

1 EUR

12 Korr 13:45 ,

Dhi edha

1 EUR

03 Korr 10:48 ,

Dhi alpine

1 EUR


Në fillim