Dizhalic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 23:13 ,

Ford mondeo 2.0TDDI I THJESHT RKS

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 21:05 ,

PASAT 1.9 TDI 4MOTION

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 18:43 ,

Dizhalic 5ton

1 EUR

22 Sht 14:35 ,

Dizhalic

40 EUR Price Reduced

22 Sht 14:35 ,

Dizhalic 5 Ton

35 EUR Price Reduced

19 Sht 19:16 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 10:21 ,

FORD MONDEO 2.0TDDI RKS klimatronik

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 17:18 ,

dizhalic

250 EUR

20 Qer 20:35 ,

Shes Mercedes benz E clas w210

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 09:30 ,

Dizhalic

1 000 EUR

12 Maj 19:41 ,

Dizhalic

300 EUR

29 Mar 22:19 ,

Shiten komplet

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

  • Dizhalic në kategorinë All Category
  • dizhalica në kategorinë All Category
  • Dizhalica në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • DIZHALIC në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim