Downhill | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Maj 15:35 ,

Hyundai Santa Fe

35 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Pri 17:37 ,

Mercedes Benz ML350 CDI BlueTec

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999


Në fillim