Dritare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 21:49 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo rks 1vit ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:48 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

Shes Banesë 92 m2 në Fushë Kosovë

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:47 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:46 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

GOLF 7 SOUND 1.6 TDI 85 KW PANO ACC LED &TOP

15 490 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:40 ,

Opel Meriva 1,7 CDTI AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:26 ,

BMW 118 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:25 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

  • Dritare në kategorinë All Category
  • dritare në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Dritare në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë All Category
  • dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim