Enduro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Tet 23:16 ,

Husqvarna 250cc

1 250 EUR

Viti: 2004
12 Tet 13:58 ,

Filter Vaji K&N 141

15 EUR Price Reduced

Viti: 2020
06 Tet 22:21 ,

Shes krosin

2 500 EUR

Viti: 2008
19 Sht 23:52 ,

Ktm 450cc

2 300 EUR

Viti: 2010
01 Gush 18:57 ,

KTM 2013-14

4 500 EUR

Viti: 2015
09 Korr 11:04 ,

Ktm

Viti: 2002
09 Korr 10:55 ,

shitet

5 600 EUR

Viti: 2016


Në fillim