Enduro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Nën 17:20 ,

VINTAGE MTB, INTENSE M3 -DOWNHILL ENDURO

900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 19:44 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 02:55 ,

Opel korsa

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 21:51 ,

111111111

1 EUR

Viti: 2003
06 Tet 22:21 ,

Shes krosin

2 500 EUR

Viti: 2008
19 Sht 23:52 ,

Ktm 450cc

2 300 EUR

Viti: 2010
01 Gush 18:57 ,

KTM 2013-14

4 500 EUR

Viti: 2015


Në fillim