Enelarese | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:00 ,

Garsonjerë me qira 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 17:59 ,

Enelarese

180 EUR

Sot 11:21 ,

Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit 300 E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:35 ,

Banesë me qira afat shkurtër

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 19:18 ,

Banesa 96m2 me qira ne Arberi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:17 ,

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 23:19 ,

Banesë me qira - lagja Arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

  • Enelarese në kategorinë All Category
  • enelarese në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • enelarese në kategorinë Enëlarëse

Në fillim