Felga | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Felga,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Felga Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:14 ,

Golf 6 viti 2011 muj 12 higline tdi Led

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG nga CH - 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG nga Zvicrra - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

shitet golf 7 ne gjendje perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:40 ,

Shitet audi A3 S-line Automatik

7 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 09:42 ,

BMW 116D 2.0 Diesel 117mij km nga CH - 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 23:00 ,

U shit flm merrjep

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:44 ,

Felga

15 Mar 04:39 ,

Felga

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 17:56 ,

rover

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 12:41 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTi, WAGON, 2008, i Zi

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:51 ,

Passat 1.9 TDI 2001

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 15:46 ,

Skoda oktavia Rs

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:23 ,

BMW X5 40d 3.0 2011 ����

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 21:16 ,

BMW 118d 2.0 Diesel ����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:10 ,

BMW (Mpacket)

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 12:52 ,

Shitet mersedes 4500

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 15:45 ,

Felga me goma për Suzuki Vitara

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 13:13 ,

Mercedes C250 Cdi 4Matic

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Felga | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Felga në kategorinë Punë
  • Felga në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Felga në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione