Fellne 14 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 21:32 ,

Shes 4 fellne komplet me guma te reja 14 coll

230 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:21 ,

Shes Fellnet 14 Per Audi 80

120 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:03 Shitorja ,

BMW 125d F20 bi-turbo 218PS AUTOMATIK 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 ,

Skoda Fabia 1.4 TDI 2009.

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 ,

Nissan Qashqai 1.6 D

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:05 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 ,

Menjaq.4.shpejtsi per komba t2.t3.gjendje t mir

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 ,

Mask.per. gollf.2..gjeta.jetta.drita katror

25 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:57 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:45 ,

Motorr.2.5.dizell.mercedes.124.190.200.250.c.klas

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41 ,

Kry.t.motorrit.(hidro).per.1.6 dizell...VW...AUDI.

80 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:39 ,

Menjaq.5.shpejtsi.gollf.1.2.3.gjeta.venta.seat.etj

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 20:11 ,

SHITET..POLLO..top.(.5.MUJ..regjistrim)

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 19:19 ,

U SHIT FLM

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 15:03 ,

Opel Corsa D *****68.000 km*****

3 915 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Nën 16:23 ,

u shit flm.u shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 21:54 ,

Shitet vetura golf 2

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 21:36 ,

Gollf VI.2.0. AUTOMATIK. 2009. 200.mi.km

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

  • Fellne 14 në kategorinë All Category
  • fellne 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 14 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Fellne 14 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Fellne 14 në kategorinë All Category
  • fellne 14 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Fellne 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim