Fellne 16 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Sht 21:49
Linku:
,

A U D I A3 Hatchback SPORTBACK

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:40
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:36 ,

Passat B7 2.0

12 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:35 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI COMFORTLINE 2010 Regjistrim

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:28 ,

bmwww sd

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Fellne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 ,

Golf 1.9 tdi UNITED Doganuar

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Vw Polo 1.4 TDi bluemotion 2008 model UNITED

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Opel Corsa E 2016

8 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

SHITET GOLF 6+ DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

5 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Shes Gomat me fellne GOOD YEAR 225 55 16

350 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 ,

Bora 1.9 TDi AUTOMATIK RKS KlimTronike

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI RKS 1 Viti

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

•Opel Astra K 1.6CDTI-130 mije km -Nga Zvicra-2017

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:19 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:19 ,

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:30 ,

Shitet Golf VI 1.6 TDI Bluemotion Pa Dogan

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 ,

Chevrolet aveo

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:55 ,

Golf 6 Plus

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Golf 6 2.0 tdi Blumotion 140 ps Automatik 2012

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011 I DOGANUAR 168.000KM

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim