Fellne 18 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:36
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 19:50
Linku:
,

Mercedes Benz CLA 180 - AMG Line

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 03:06 ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:50 ,

Shes kraisller ne gjendje te rregull

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:36
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 ,

Opel Antara 2.0 Automatik Tiptronik -2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE FULL.EKSTRA.RKS1VIT

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:01 ,

Mercedes Benz E220 CDI 7G Automatik BLUE EFICIENCY

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

VW GOLF PLUS 2.0 AUTOMATIK DSG 2011 FULL ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 ,

SHES OPEL SIGNUM (MUNDESI NDRRIMI)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:17 ,

OPEL SIGNUM 3.0V6 FULL EKSTRA (mundesi ndrrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:49 ,

Golf 6 2.0 TDI Sport Style Pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim