Fellne 21 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:30 ,

Seat Cordoba 1.9 tdi -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:54 ,

Passat b8 2015 57mi.km/ 4motion FULL opsion

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:52 ,

SHES GOLF 5 1.9 TDI RKS V.P 2007 SHUM I RUJTUM

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 08:18 ,

VW Touareg R line

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:45 ,

AUDI Q5 3X S-LINE FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 16:22 ,

UU SHITT FLMM MERCEDES-BENZ C200 AVANTGARDE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:25 ,

I SHITUR BMW 120D X-Drive M-PACKET FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 21:19 ,

U SHIT SHITET TIGUAN R-LINE FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 19:00 ,

Golf VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Tet 22:56 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:39 ,

Gollf 7 2.0 TDI i sa po ardhur nga CH 148km

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 11:28 ,

bmwww sd

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:55 ,

Golf 7 GTD SOUND SYSSTEM

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 19:28 ,

U SHIT AUDI Q5 2.0 QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 17:39 ,

VW Touran

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 23:26 ,

Mercedes S Class 350 Long AMG Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Gush 23:18 ,

Mercedes S Class Long AMG Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 13:18 ,

Bmw 320D, Klimatronik, Tempomat, RKS,nga CH����-10

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 00:24 ,

SHITET ML 350 CDI BLUETECH 4MATIC

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:22 ,

Shes Mercedes Benz ML 350 Bluetech

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Korr 18:07 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON PULI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 11:16 ,

Mercedes R320 CDI 4 matic amg

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 10:12 ,

passat 1.9 tdi rks 2006 044113016

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 21:23 ,

U SHIT FLM GOLF 7 DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:48 ,

shes Renault skenik 1.9 dci RKS

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:07 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetech

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 19:59 ,

Shes Mercedes Benz ML350 Bluetech 2014

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Kërkime të ngjashme

Fellne 21 Fellne 21

Në fillim