Fellne bmw | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Jan 15:36
Linku:
,

BMW 320

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46
Linku:
,

Shes BMW X3 E83 Xdrive

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 10:57 ,

BMW 535d xDrive M paket Facelift

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:36 ,

BMW 320d - LCI ����

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 ,

BMW 530D AUTOMATIK 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120-Ps 11-MUAJ RKS 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Shitorja ,

BMW 116 FACELIFT AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Shitorja ,

BMW F31 Sport-Touring-Pano 320d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Shitorja ,

Bmw 118d facelift me dogan te paguar

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

BMW 118D AUTOMATIK M-SPORT PACKET

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Shitorja ,

BMW X1 2.0 xdrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim