Fellne golf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:31 ,

Chevrolet aveo

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:02 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 ,

SHITET MERCEDES E CLAS 320CDI AUTOMATIK AVAGARD

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim