Fellne me 4 vrima | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 464
Të tjera , 17
22 Sht 11:05 ,

Fellne 15 she

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 15:38 ,

fellne 17 me 4 vrima

160 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 01:33 ,

FELGA ME GOMA TE DIMRIT *M+S Ndrrim me Felga t’BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 01:25 ,

Fellne

60 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 15:16 ,

Fellne 16'

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 17:17 ,

BBS 15 me 4 vrima

100 EUR

21 Qer 11:11 ,

Shes fellne nr.15 me 4 vrima

60 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 17:32 ,

Fellne 16 per opel 4 Vrima ndrrim nese na konvenon

110 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 22:28 ,

Kerkoj fellne volvos v40

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim