Fellne mercedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 09:06
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:46 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

VW Golf 5 2.0 TDI DSG 12/2006

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:43 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 ,

Mercedes benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:36 ,

Mercedes automatik

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 ,

Shitet BMW 320 E46 2.0 Diesel

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:22 ,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

12 299 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:18 ,

Shitet BMW 320 E46 2.0 diesel

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 ,

Citroen c4 1.6 Diesel viti 2005 RKS 1 VIT

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Renault Laguna 1.9 DCI

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Benz B-Klasse B200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Seat Arosa 1.0 Benxin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 ,

Lancia Ypsilon 1.2 Benxin RKS 6 Muaj

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Mercedes Benz e250 Turbo Diesel RKS 6 Muaj

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Mercedes Benz E 270

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 ,

MERCEDES B CLASS 200 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Audi a4 2.5 TDI

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Passat 2014 2.0 TDI DSG viti 2014

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim