Fellne per opel | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:27 ,

Opel Astra 1.7 Dizell Viti 93 Rks 31-12-2020

1 180 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim