Fellne r16 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:49 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:55 ,

Motorr.2.5.dizell.mercedes.124.190.200.250.c.klas

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 20:21 ,

Fellne per Ford me gjith goma te veres 205/55/R16

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 08:36 ,

Pjes per Golf 6 2.0Tdi-1.6Tdi HighLine

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 21:22 ,

Fellne Per Bmw

320 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 18:16 ,

Shiten Fellnet R16

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 07:24 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim