Femra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 12:40 ,

Dhoma me qira per femra

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:04 ,

Leshohet banesa me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:47 ,

Leshohet Urgjentisht Banesa

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Në fillim