Fiat 500 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 23:09 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 ,

BMW 120 D Facelift 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Golf 5 2.0 TDI GT Sport 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 ,

- Audi A3 - TDI-2.0-Automatik-F1

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:32 ,

Nissan X-Trail 2.0dci "2008" facelift

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:10 ,

Fiat 500 (ndrrohet me vetur ma t shtrejt

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:05 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Shitet Golf 6 Automatik

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:01 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 motorr japan = 500 euro

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:47 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 ,

Fiat 500 "ABARTH" me klim PANORAM full opcione

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:41 ,

Fiat 500 1.4B 100HP Manual 6 shpejtsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:29 ,

Fiat 500

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PARE KS KLIMATRONIK -2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim