Fiat punto | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 13:22 ,

FIAT PUNTO 1.3 DIZEL RKS 10 MUJ VP 2008

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:15 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:12 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 DTI RKS 8 muj 2000 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Pasat

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 ,

Peugeot 607 facelite 2.7 dizel automatik 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

Shitet Golf VII 2014 BLUMOTION

99 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim