Fiat stilo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:59
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:37 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:12 ,

Skoda Fabia 1.2 Tsi EURO 6 W

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:57 ,

Shitet-Banesa-Luksoze-72m2-Kati4-Komplet-eMobilua-

41 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:56 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:56 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-30miKM-RksFullExtra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:54 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

4 444 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:53 ,

Bmw5 dizell3.0automatik tiptronik fullBlackEdition

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

Caddy TDI me 5 ulese 132 mij km me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:52 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

VW CADDY TDI 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim