Fijat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:57 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:48 ,

Shes fijat dizell 1.7 rks iskaduar baj ndrrim

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:36 ,

Prodajem punto 1.2

499 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:11 ,

Blejm.vetura.dizell.prej.100.evro deri ne 500 evro

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:20 ,

Menjaq.5.shpejtsi.mercedes.190.200.250.300.c klas

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:20 ,

Shes.Fellne.per..audi.pasat.gollf.5.6.7.etj..ndrrim

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:19 ,

Shes pjes per audi a4.1.9 tdi.me( I ) quattro 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:19 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.200.250.300.c.klas

50 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 12:19 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:18 ,

GOMA.T.DIMRIT..R.14.she. .ME GJITH.BANDASH

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:18 ,

LLanjaka t motorri per mercedes 124.190.200.250sh

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:17 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 12:17 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 22:33 ,

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:06 ,

SHES FIAT PUNTO 1.7 DISELL VITI 2000 RKS 10MUJ

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 22:32 ,

Fiat fijorino shitet

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 06:20 ,

SHITET FIJAT PUNTO.BENXIN

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 00:10 ,

4700

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 09:05 ,

Fijat Bravo U shit nga Auto Salloni Ajani

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 19:34 ,

Shes fijat

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:58 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 15:59 ,

Fijat Punto 1.3 u dobrom stanju sve sto treba jeste registra

420 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 16:22 ,

Shes ndrroj qmimi 999€

999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 22:13 ,

Shitet vetura Fijat punto

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 21:09 ,

Fijati Punto 1.9jtd 2006 Per Pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 08:51 ,

Minibus

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 19:29 ,

fijat bravo 16v

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 11:38 ,

fijat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 00:05 ,

shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 00:01 ,

shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 16:50 ,

Fijat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 16:03 ,

Matorra(1.9.dizell).per.golf.2.3.jeta.kombi.t2.t3.

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:48 ,

Matorra.1.9.dizell.per.gollf.2.3.kombi.t2.t3.etj.

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:38 ,

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:18 ,

U shit u shit flm

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:06 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim