Fontan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Nën 17:37 ,

Shtepia me toke ne QENDER 2ari !!

178 900 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
04 Tet 09:54 ,

Shole pa fontan

45 EUR

28 Sht 19:52 ,

Shitet Shtëpia nê Prizren

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Mar 14:50 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
13 Mar 13:27 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
13 Mar 11:07 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
13 Mar 09:49 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Mar 16:38 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Mar 14:55 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10

Kërkime të ngjashme

Fontana Fontan fontan fontana Fontana

Në fillim