Ford | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

16 Tet 12:13
Linku:
,

Ford Focus Titanium

135 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:28
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:04 ,

Ford focus 1.6i automatik

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:32 ,

Disqe te hekrit 14 per ford fiesta te ri.

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:12 ,

ford fokus

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:05 ,

Shitet Ford Focus c Max 1.6 Dci PA dogan Anglez

1 480 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:05 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 ,

Passat B7 2.0 Automatik F1 BlueMotion Start/Stop

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:02 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:00 ,

Ford Fokus 1.6 dizell 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI MOTORR JAPAN KLIM 9-MUAJ RKS

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK RKS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 ,

Kombi t4 2.4 Diesel

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim