Fox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:35 ,

VW FOX 1.2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34 ,

FOX 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Vw caddy 1.9 sdi 5 ulse

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 ,

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Kërkime të ngjashme

fox fox Fox Fox Fox fox foxx

Në fillim