Frigo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:53 ,

Vw cady 1.9 dizel me frigo

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Shitorja ,

Pikap Ford Frigo

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:51 Shitorja ,

Frigo pikap

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:49 Shitorja ,

Vito frigo -8

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:53 ,

Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:05 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:23 ,

mercedes vito me frigo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:23 ,

VW T5 me frigo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

Kombi me frigo

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim