Frigorifera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

03 Gush 23:04 ,

Ford Transit

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Në fillim